Reggio di Calabria

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Reggio di Calabria patří na základě hodnocení uživatelů Albanuova Hotel, Hotel Apan a Hotel La Conca. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Reggio di Calabria přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Reggio di Calabria

od 1 132 Kč
od 1 846 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 281 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Reggio di Calabria je říjen, kdy průměrná cena činí 2 531 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 1 936 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Nejbližší letiště u města Reggio di Calabria je Reggio di Calabria (REG) (4,38 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie