Reggio di Calabria

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Reggio di Calabria patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Continental, Grand Hotel Excelsior's a Hotel Palace Masoanri's. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Reggio di Calabria přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Reggio di Calabria

od 1 811 Kč
od 2 132 Kč
od 3 067 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 197 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Reggio di Calabria je květen, kdy průměrná cena činí 2 278 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 285 Kč za noc. To je o 33 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 721 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Reggio di Calabria je Reggio di Calabria (REG) (4,38 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie