Rimini

26. 1. 2020 - 27. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Rimini patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Villa Rosa Riviera, Hotel Rosabianca a Hotel Alibi. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Rimini přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Rimini

od 1 166 Kč
od 1 564 Kč
od 4 147 Kč

Co říkají cestující o městě Rimini?

9,8
Baťůžkáři
9,8
Cestující rodiny
9,5
Nadšenci pro historii
9,0
Nadšenci pro noční život
6,9
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (48)
Viktoria Burlakova
Viktoria Burlakova
12.10.2019

I've been in Rimini 3 times! And every time I like it even more. If you want to party - come in summer, for clean water - in September. In Rimini I recommend to visit histical part, try Italian food and enjoy the sun and beaches!

Yvonne Brett
Yvonne BrettSan Diego
01.05.2018

We went to Rimini in April, which is a great time to visit. The hotels were plentiful and cheap, and the beaches were definitely not crowded. I can imagine that it is pretty crazy in the summer! There are lots of things to see though other than the beach, so definitely worth a visit.

GianCi
GianCiMagliano Sabina
02.07.2017

La città a cui un grande scrittore italiano, Pier Vittorio Tondelli, ha dedicato alcune delle sue pagine migliori, una città giovane, frizzante, di discoteche, di cocktail bar e spiagge assolate, ubriache di luce, che la sera ospitano i giovani che usciti da una delle numerose discoteche si perdono nella notte come fantasmi d'illusioni. Una città da vivere nell'estate, a prezzi non eccessivi, particolarmente adatta a chi cerca la festa, il divertimento, la musica forte, che ti vibra nelle vene.

Stephen Harris
Stephen HarrisInterlaken
08.07.2015

I'd heard a lot about Rimini before going there, but noone ever told me how cute the historical centre is! Plenty of bars and coffee shops, people going for evening walks eating gelato. Nice break after the crazy strip along the seaside!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 1 800 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Rimini je červenec, kdy průměrná cena činí 3 070 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 066 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Rimini je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 4,1 °C/39,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,2C/86,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 1,3 °C/34,3 °F.
Nejbližší letiště u města Rimini je Rimini (RMI) (5,77 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie