NH Torino Centro

+ 74

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Turín podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu NH Torino Centro ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
12:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci povoleni za příplatek

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Fitcentrum
24hodinová recepční služba
Restaurace

Více o hotelu NH Torino Centro

NH Torino Centro

Hotel NH Torino Centro is located 50 metres from the Vinzaglio Metro Station and offers free Wi-Fi throughout. It is a 5-minute walk from Torino Porta Susa Metro and Train Station.

Velmi dobrá lokalita

4,2

C.so Vittorio Emanuele II, 104, Turín, 10121, Itálie|1,53 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci povoleni za příplatek

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

NH Torino Centro: Často kladené otázky

NH Torino Centro je 1.5 km od centra města Turín.
NH Torino Centro se nachází ve městě Turín v zemi Itálie a je 1.5 km daleko od centra města Turín.
V hotelu NH Torino Centro se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel NH Torino Centro má parkoviště.
Ano, NH Torino Centro má restauraci.