Hotel Keihan Universal Tower

+ 178

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Ósaka podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Hotel Keihan Universal Tower ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00
Snídaně
Možnost snídaně
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
24hodinová recepční služba
Restaurace
Kouření zakázáno

Více o hotelu Hotel Keihan Universal Tower

Hotel Keihan Universal Tower

Hotel Keihan Universal Tower se nachází 300 metrů od zábavního parku Universal Studios Japan a nabízí lázně S-PARK Spa v 31. patře se saunou, masážní vanou a termálními koupelemi s výhledem na město (vstupné není zahrnuto v ceně pobytu).

Vynikající lokalita

4,6

Konohana-ku Shimaya 6-2-45, Ósaka, 554-0024, Kansai, Japonsko|6,55 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětské postýlky

ve věku 1 let a mladší

Zdarma

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Snídaně

Možnost snídaně

Možnosti snídaně

Snídaně na západní způsob, Japonská snídaně

Cena snídaně

429 Kč (≈ 3 300 JPY) za osobu

Čas snídaně

06:30–10:00 od pondělí do neděle

Důležité informace od hotelu
Hosté s tetováním nemusí mít povolen přístup do společných koupelí nebo dalších zařízení v ubytování, kde by tetování bylo viditelné pro ostatní hosty. Ubytovací daň na osobu a noc není zahrnuta v ceně a musí být zaplacena v ubytování. Parkovací místa jsou k dispozici podle dostupnosti. The hot spring bath and sauna of S-PARK Spa on the 31st floor are not included in the price. Children aged 2 years and below are not allowed to use the S-PARK Spa. The S-PARK Spa is open from 05:00 to 09:00, and from 16:00 to 00:30. When booking for 10 guests/5 rooms or more, different policies and additional supplements may apply. Please contact the property directly for more details. A deposit via PayPal is required to secure guest reservations. The property will contact the guests after booking with instructions about payment. Guests must make the payment via PayPal within the instructed date or else the reservation will be cancelled. Children aged 0-6 years can stay free of charge when using existing bedding.
Důležité informace o městě
According to the Osaka prefecture Ordinance, the accommodation tax in Osaka City will be revised starting September 1, 2025. The tax will be charged per person per night based on the accommodation fee: 5,000 JPY to 15,000 JPY per person per night: 200 JPY tax 15,000 JPY to 20,000 JPY per person per night: 400 JPY tax Over 20,000 JPY per person per night: 500 JPY tax Some room rates do not include the accommodation tax, and guests may be required to pay it separately at the front desk. Please check with the hotel for details.
Přijímané způsoby platby
Hotel přijímá následující platební metody:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Hotel Keihan Universal Tower: Často kladené otázky

Hotel Keihan Universal Tower je 6.6 km od centra města Ósaka.
Hotel Keihan Universal Tower se nachází ve městě Ósaka v zemi Japonsko a je 6.6 km daleko od centra města Ósaka.
V hotelu Hotel Keihan Universal Tower se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Hotel Keihan Universal Tower má parkoviště.
Ano, Hotel Keihan Universal Tower má restauraci.