Hotely ve čtvrti Tennōji-ku ve městě Ósaka

Vyberte si ten nejlepší hotel v sousedství Tennōji-ku podle ceny nebo preferencí

Porovnejte si nabídky hotelů od stovek poskytovatelů na jednom místě

Hledejte hotely s možností bezplatného zrušení rezervace nebo vynikajícím hodnocením ve čtvrti Tennōji-ku

Důvěryhodné hotely ve městě Ósaka

Ukázat všechny hotely ve čtvrti Tennōji-ku

Ceny se můžou změnit – nejlepší odhad ceny vám najdeme po zadání termínu. Upozorňujeme, že ceny jsou založeny na předchozích vyhledáváních cestovatelů a na nabídkách našich partnerů.
Ceny se můžou změnit – nejlepší odhad ceny vám najdeme po zadání termínu. Upozorňujeme, že ceny jsou založeny na předchozích vyhledáváních cestovatelů a na nabídkách našich partnerů.
Ukázat další hotely

Najděte si v sousedství Tennōji-ku hotel přímo v centru dění

Ubytujte se poblíž hlavních atrakcí v sousedství Tennōji-ku, a vyhněte se frontám.

Hotely v sousedství Tennōji-ku ve městě Ósaka: často kladené otázky

Rezervaci hotelu můžete v případě potřeby vždy zrušit nebo změnit. Aby při tom neutrpěla vaše peněženka, dívejte se v destinaci Tennōji-ku po hotelích s bezplatným zrušením nebo flexibilními možnostmi rezervace. Některé hotely vám umožní zrušit rezervaci a dostat peníze zpět, pokud se vaše plány změní.
Samozřejmě – nejlevnější hotelová nabídka, kterou jsme našli během následujících sedmi dní, je 307 Kč za noc. Pokud budete potřebovat něco v příštích 24 hodinách, našli jsme vám místo, kde se můžete ubytovat za 342 Kč na jednu noc.
Průměrná cena hotelu během týdne je 1 516 Kč za noc a o víkendech je to 1 857 Kč. Celkově to vypadá, že nejlevnější den pro pobyt ve městě Tennōji-ku by mohl být úterý.
Dali jsme si do kalendáře pár čísel a zjistili jsme, že nejlevnější den pro zamluvení ubytování v destinaci Tennōji-ku je úterý. A nejdražším dnem se zdá být sobota.
Nejlevnějším měsícem pro pobyt v destinaci Tennōji-ku je června s průměrnou cenou 1 578 Kč za noc. Nejdražším měsícem je května, kdy průměrná cena pokoje může vzrůst až na 5 114 Kč za noc. Do těchto průměrných cen jsou zahrnuty všechny hotely, které jsme našli – od hostelů až po 5hvězdičkové hotely.
Průměrná cena hotelu v destinaci června je 1 578 Kč za noc, což je přibližně o 37% méně než po zbytek roku.