Ammán

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ammán patří na základě hodnocení uživatelů Crystal Hotel, Grand Palace Hotel a AlQasr Metropole Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ammán přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ammán

od 1 262 Kč
od 1 773 Kč
od 3 817 Kč

Co říkají cestující o městě Ammán?

9,8
Nadšenci pro historii
8,8
Nadšenci pro jídlo
8,5
Cestující rodiny
6,8
Nadšenci pro turistiku
6,8
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (148)
Nicole Dawas
Nicole Dawas
30.04.2019

Tolik obchodů a místních obyvatel! Skvělý způsob, jak získat opravdovou chuť Ammana! NEJLEPŠÍ jídlo ve městě!

. Troy
. TroyMiravet
06.01.2017

Každému prvnímu návštěvníkovi Ammánu může být odpuštěno, že si myslí, že to místo je jen jeden obrovský, neplánovaný rozpad. I když to může být pravda, město je zajímavou metaforou pro důvěru, která zametá arabské národy, i když v tomto případě je americký vliv silný, aby viděl. Stejně jako Bejrút a Káhira v šedesátých letech minulého století je Amman fascinujícím, kosmpolitním městem, které představuje nejen křižovatku různých arabských kultur, ale také dotykové body se západem. Moje široká charakteristika místa není odlišná od částí Německa nebo Švýcarska: jedna na jedné straně zahrnuje globální vesnici, na druhé straně je poměrně konzervativní a správně se drží svých vlastních tradic a identity. Ze všech těchto důvodů toto místo miluji.

Trinity
TrinityLos Angeles
20.07.2014

Amman byl bránou do Svaté země v Jordánsku. Jako největší jordánské město je rušné a přeplněné, se spoustou aut a lidí. Při příjezdu do města a zpět z města uvidíte po kopcích spoustu domů a podniků. Jaký pohled vidět! Ulice byly čisté a místní obyvatelé nás velmi pěkně zacházeli. Chcete-li se obejít, víte, kam musíte jít na základě 8 kruhů. A co je nejdůležitější, pomáhá zjistit, ve kterém kruhu se nachází váš hotel.

Osama  Raddad
Osama Raddad
24.10.2019

Skvělé město a skvělé jídlo

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 1 082 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ammán je listopad, kdy průměrná cena činí 1 623 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 202 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 250 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Ammán je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 8,9 °C/48,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 32,5C/90,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 3,8 °C/38,8 °F.
Nejbližší letiště u města Ammán je Ammán Civil - Marka (ADJ) (5,60 km). K dalším letištím poblíž patří: Amman Queen Alia (27,09 km)

Naplánujte si cestu do země Jordánsko