Ammán

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ammán patří na základě hodnocení uživatelů Amman Marriott Hotel, Sheraton Amman Al Nabil Hotel a Mena Tyche Hotel Amman. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ammán přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ammán

od 1 112 Kč
od 1 346 Kč
od 3 015 Kč

Co říkají cestující o městě Ammán?

9,8
Nadšenci pro historii
9,3
Nadšenci pro jídlo
8,6
Cestující rodiny
6,9
Nadšenci pro umění a design
6,6
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (125)
Nicole Dawas
Nicole Dawas
30.04.2019

Tolik obchodů a místních obyvatel! Skvělý způsob, jak získat opravdovou chuť Ammana! NEJLEPŠÍ jídlo ve městě!

. Troy
. TroyMiravet
06.01.2017

Každému prvnímu návštěvníkovi Ammánu může být odpuštěno, že si myslí, že to místo je jen jeden obrovský, neplánovaný rozpad. I když to může být pravda, město je zajímavou metaforou pro důvěru, která zametá arabské národy, i když v tomto případě je americký vliv silný, aby viděl. Stejně jako Bejrút a Káhira v šedesátých letech minulého století je Amman fascinujícím, kosmpolitním městem, které představuje nejen křižovatku různých arabských kultur, ale také dotykové body se západem. Moje široká charakteristika místa není odlišná od částí Německa nebo Švýcarska: jedna na jedné straně zahrnuje globální vesnici, na druhé straně je poměrně konzervativní a správně se drží svých vlastních tradic a identity. Ze všech těchto důvodů toto místo miluji.

Trinity
TrinityLos Angeles
20.07.2014

Amman was the gateway to The Holy Land in Jordan. As Jordan's largest city, it's busy and crowded, with lots of cars and people. Coming into and out of the city, you see scores of homes and businesses along rolling hills. What a sight to see! The streets were clean and we were treated very nicely by the locals. To get around, know where you need to go based on the 8 circles. Most importantly, it helps to know which circle your hotel is located.

Joseph Coureur
Joseph CoureurNew York City
31.03.2013

Amman is a wonderful city that I want to explore more. The Old Testament makes much more sense when you see Jordan.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 024 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ammán je srpen, kdy průměrná cena činí 1 405 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 054 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 113 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Ammán je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 24,3 °C/75,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 32,5C/90,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 3,8 °C/38,8 °F.
Nejbližší letiště u města Ammán je Ammán Civil - Marka (ADJ) (5,60 km). K dalším letištím poblíž patří: Amman Queen Alia (27,09 km)

Naplánujte si cestu do země Jordánsko