Wealth Mansion

+ 79

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Phnompenh podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Wealth Mansion ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
12:00
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena
Výtah

Více o hotelu Wealth Mansion

Wealth Mansion

Wealth Mansion Hotel se nachází v Phnompenhu a nabízí ubytování s kuchyní. Wat Phnom se nachází 3,6 km odtud a Vattanac Capital 3,7 km. Toto ubytování nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Hodnocení na
Trip.com
Co zaujalo cestovatele
Cestující rodiny

Komentář přidán: 24. 3. 2025

Good environment, clean , service good

Reakce hotelu

Komentář přidán: 27. 3. 2025

Dear guest, hello! Thank you very much for choosing our hotel as your stay for this trip, and thank you for taking time out of your busy schedule to give us such a high evaluation! Your satisfaction is our greatest motivation and pursuit. We also look forward to your next visit and promise to continue to work hard to continuously improve the quality of service and facilities to bring you an even better stay experience. Wish you a happy life and a safe journey!
Pár

Komentář přidán: 14. 5. 2025

Very nice room with a nice view

Reakce hotelu

Komentář přidán: 15. 5. 2025

Dear guest, hello! Thank you very much for your recognition of our hotel. Your positive feedback is the driving force for our progress. We will continue to strive to provide guests with even better services. We look forward to your next visit and wish you all the best!
Pár

Komentář přidán: 9. 4. 2025

Best recommendation 🍜❤️

Reakce hotelu

Komentář přidán: 14. 4. 2025

Dear guests, we are very honored to get your perfect praise, we are very happy that you can have a good stay experience, we will work harder to provide better service, looking forward to your visit again!
Pár

Komentář přidán: 4. 5. 2025

Nice staff

Reakce hotelu

Komentář přidán: 7. 5. 2025

Dear guests, we are very honored to get your perfect praise, we are very happy that you can have a good stay experience, we will work harder to provide better service, looking forward to your visit again!
Obchodní cestující

Komentář přidán: 11. 5. 2025

大楼还在装修中,应该属于试营业,整体环境有待完善。

Reakce hotelu

Komentář přidán: 13. 5. 2025

尊敬的客人:您好!非常感谢您选择我们酒店,并抽出宝贵的时间分享您的体验。对于给您带来的不便,我们深表歉意。目前,我们正全力以赴地对各个区域进行优化和完善,致力于为每一位宾客提供更优质、更舒适的入住环境。再次感谢您的理解与支持,期待在不久的将来,能以全新的面貌迎接您的再次光临,为您带来一段难忘的入住体验。祝一切顺利!

Vynikající lokalita

4,5

Cambodia-Japan Friendship Bridge, Khan Chroy Changvar, Phnompenh, Kambodža|2,36 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Důležité informace od hotelu
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy. Provozováno soukromým hostitelem

Wealth Mansion: Často kladené otázky

Wealth Mansion je 2.4 km od centra města Phnompenh.
Wealth Mansion se nachází ve městě Phnompenh v zemi Kambodža a je 2.4 km daleko od centra města Phnompenh.
V hotelu Wealth Mansion se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Wealth Mansion má parkoviště.
O restauracích v hotelu Wealth Mansion nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.