Phnompenh

7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Phnompenh patří na základě hodnocení uživatelů TeaHouse Asian Urban Hotel, New York Hotel a Villa Grange. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Phnompenh přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Phnompenh

od 729 Kč
od 1 131 Kč
od 5 073 Kč

Co říkají cestující o městě Phnompenh?

9,8
Baťůžkáři
9,4
Nadšenci pro historii
9,1
Dobrodružní cestovatelé
7,4
Nadšenci pro jídlo
7,3
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (179)
Lauren Marples
Lauren Marples
21.02.2020

Phnom Penh is alive. The hustle and bustle of this city is everywhere, it's residents are amongst the friendliest and most helpful people in the world and it has everything a city can offer from hip vegan restaurants to traditional Khmer food spots, rooftops bars and backpacker hangs with swimming pools, shopping malls, beautiful monuments & museums and a devastating history which visitors can learn and experience at the killing fields and tuol seng museum. Phnom Penh is a budget friendly spot, and has an international airport where you can head to beachtown Sihanoukville, or Siem Reap to see the temples. It's a little dusty so wear a mask when travelling around the city. I've always felt safe here and can't wait to go back.

Paul Wong
Paul Wong
05.10.2019

A fast moving city that lives US dollars. Choose a popular tourist place or you’ll feel bored, unless you are a cultural buff

Daniel Milchreiss
Daniel Milchreiss
10.06.2019

The culture. The nature. The landscape. The people. And, of course, you're riep

Nici Audrianna
Nici AudriannaHouston
19.06.2018

The first place I visited in SE Asia and a great place to start a trip hopping through SE Asia. Locals really enjoy visitors, tourism is actually built into building their economy back up. A lot of local history to be seen that most don't even know went on in Cambodia. Temples, the Genocide Killing Fields (although sad you can learn a lot about Cambodian history there), and great places to eat.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 744 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Phnompenh je únor, kdy průměrná cena činí 1 131 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 803 Kč za noc. To je o 10 % méně než průměrná cena za noc ve výši 891 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Phnompenh je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 27,9 °C/82,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle duben s průměrnou teplotou 34,5C/94,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 22,7 °C/72,9 °F.
Nejbližší letiště u města Phnompenh je Phnompenh (PNH) (7,72 km).

Naplánujte si cestu do země Kambodža