Douala

27. 1. 2020 - 28. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Douala patří na základě hodnocení uživatelů Hôtel Prince De Galles, Star Land Hotel a Hotel Résidence La Falaise. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Douala přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Douala

od 1 874 Kč
od 3 084 Kč

Co říkají cestující o městě Douala?

9,8
Hledači duchovna
9,8
Nadšenci pro turistiku
9,8
Cestující rodiny
9,4
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (3)
Leila Fahi
Leila FahiYaoundé
06.01.2017

Its a big city with good places and restaurant but without a lot of taxies. The weather evoluate between windy, sunny and rainy; this whith hot nights. Life seems beautiful in the night because of all the lights and because of the darkness of the sky. It's awesome. There is a place that i really liked, the port on the river Wouri; the view is memorable. There are some small villages around the end of the city so simples but full of the nature beauty and where you can buy some typical cameroonian meals such as miondo or tapioca which are taken from a plant call in french manioc.Above all, the kind people of this city will be your better experience.

Mike S
Mike S
22.05.2019

Coralie Pottier
Coralie Pottier
23.06.2012

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 446 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Douala je listopad, kdy průměrná cena činí 5 136 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 653 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Douala je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 28,2 °C/82,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle únor s průměrnou teplotou 33,1C/91,6F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 23,0 °C/73,4 °F.
Nejbližší letiště u města Douala je Douala (DLA) (3,81 km).

Naplánujte si cestu do země Kamerun