Super 8 by Wyndham Athabasca AB

+ 19

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Athabasca podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Super 8 by Wyndham Athabasca AB ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00
Snídaně
Možnost snídaně
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci povoleni za příplatek
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Doprava z/na letiště
Bazén
Fitcentrum

Více o hotelu Super 8 by Wyndham Athabasca AB

Super 8 by Wyndham Athabasca AB

Super 8 by Wyndham Athabasca AB nabízí ubytování v destinaci Athabasca. Tento hotel s 2 hvězdičkami nabízí fitness centrum a pokoje s klimatizací a s bezplatným Wi-Fi. Hotel nabízí krytý bazén a nepřetržitě otevřenou recepci.

Velmi dobrá lokalita

4,1

4820B Wood Heights Rd, Athabasca, Athabasca, T9S 1V4, Kanada|1,65 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

Všechny věkové kategorie

151 Kč (CAD10) za osobu a noc

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci povoleni za příplatek

Snídaně

Možnost snídaně

Cena snídaně

Pro zjištění ceny kontaktujte hotel

Čas snídaně

05:30–09:00 od pondělí do neděle

Důležité informace od hotelu
Z důvodu koronaviru (covid-19) je povinné nosit roušku ve všech společných vnitřních prostorách.
Přijímané způsoby platby
Hotel přijímá následující platební metody:
card logocard logocard logocard logo

Cash

Super 8 by Wyndham Athabasca AB: Často kladené otázky

Super 8 by Wyndham Athabasca AB je 1.7 km od centra města Athabasca.
Super 8 by Wyndham Athabasca AB se nachází ve městě Athabasca v zemi Kanada a je 1.7 km daleko od centra města Athabasca.
V hotelu Super 8 by Wyndham Athabasca AB se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Super 8 by Wyndham Athabasca AB má parkoviště.
Ano, Super 8 by Wyndham Athabasca AB má restauraci.