Sheraton Centre Toronto Hotel

+ 167

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Toronto podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Sheraton Centre Toronto Hotel ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci povoleni za příplatek

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Fitcentrum
24hodinová recepční služba

Více o hotelu Sheraton Centre Toronto Hotel

Sheraton Centre Toronto Hotel

Located in the center of downtown Toronto, this 4-star Sheraton is located across the street from Nathan Phillips Square, a 5-minute walk from CF Toronto Eaton Centre.

Vynikající lokalita

4,7

123 Queen Street West, Yonge-Bay Corridor, Toronto, M5H 2M9, Kanada|0,16 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci povoleni za příplatek

Přistýlky

Přistýlky jsou k dispozici za příplatek, podle velikosti pokoje.

Sheraton Centre Toronto Hotel: Často kladené otázky

Sheraton Centre Toronto Hotel je 0.2 km od centra města Toronto.
Sheraton Centre Toronto Hotel se nachází ve městě Toronto v zemi Kanada a je 0.2 km daleko od centra města Toronto.
V hotelu Sheraton Centre Toronto Hotel se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Sheraton Centre Toronto Hotel má parkoviště.
Ano, Sheraton Centre Toronto Hotel má restauraci.