Karaganda

22. 9. 2019 - 23. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Karaganda patří na základě hodnocení uživatelů Ar Nuvo Hotel, Hotel Complex Dostar-Alem a Cosmonaut Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Karaganda přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Karaganda

od 511 Kč
od 1 182 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 613 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Karaganda je červenec, kdy průměrná cena činí 788 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 701 Kč za noc. To je o 6 % více než průměrná cena za noc ve výši 657 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Karaganda je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 11,6 °C/53,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 24,1C/75,4F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -16,3 °C/2,7 °F.
Nejbližší letiště u města Karaganda je Karaganda (KGF) (21,72 km).

Naplánujte si cestu do země Kazachstán

Ve městě Karaganda a v okolí