Karaganda

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Karaganda patří na základě hodnocení uživatelů Chaika Gostinichny Kompleks, Ar Nuvo Hotel a Voyage Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Karaganda přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Karaganda

od 910 Kč
od 1 686 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 627 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Karaganda je listopad, kdy průměrná cena činí 1 253 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 656 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Karaganda je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -11,5 °C/11,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 24,1C/75,4F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -16,3 °C/2,7 °F.
Nejbližší letiště u města Karaganda je Karaganda (KGF) (21,72 km).

Naplánujte si cestu do země Kazachstán

Ve městě Karaganda a v okolí