Semej

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Semej patří na základě hodnocení uživatelů Apartament on 72 Kvartal, Grand Hotel Shakarima93 a Apartments in the City Center. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Semej přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Semej

od 466 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 466 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Semej je srpen, kdy průměrná cena činí 845 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 525 Kč za noc. To je o 7 % méně než průměrná cena za noc ve výši 566 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Semej je Semipalatinsk (PLX) (6,07 km).

Naplánujte si cestu do země Kazachstán