Savannakhet

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Savannakhet patří na základě hodnocení uživatelů Sodachan Guesthouse, Phoisai Guest House a PHILAVANH HOTEL. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Savannakhet přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Savannakhet

od 526 Kč
od 1 168 Kč
od 978 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 409 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Savannakhet je srpen, kdy průměrná cena činí 467 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 409 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 422 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Savannakhet je Savannakhet (ZVK) (1,66 km).

Naplánujte si cestu do země Laos