Savannakhet

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Savannakhet patří na základě hodnocení uživatelů Sodachan Guesthouse, Phoisai Guest House a PHILAVANH HOTEL. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Savannakhet přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Savannakhet

od 989 Kč
od 1 348 Kč
od 824 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 419 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Savannakhet je leden, kdy průměrná cena činí 539 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 449 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 462 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Savannakhet je Savannakhet (ZVK) (1,66 km).

Naplánujte si cestu do země Laos