Vientiane

5. 2. 2020 - 6. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Vientiane patří na základě hodnocení uživatelů Crowne Plaza Vientiane, Salana Boutique Hotel a Ansara Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Vientiane přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Vientiane

od 774 Kč
od 1 102 Kč
od 2 428 Kč

Co říkají cestující o městě Vientiane?

9,8
Baťůžkáři
7,1
Wellness
6,3
Nadšenci pro turistiku
6,2
Dobrodružní cestovatelé
6,2
Cestující rodiny
Hodnocení členů (43)
Simon Stewart
Simon StewartBangkok
03.01.2016

Vientiane má všechno, bezstarostné lidi, levné jí a úžasný západ slunce. Skvělé.

Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
25.03.2014

"klidný" pěkný capitol, přátelští lidé, pěkné restaurace podél řeky, ne moc vidět, ale dobrá atmosféra

Pippa Vague
Pippa VagueWellington
20.09.2015

Too many travellers write Vientiane off as boring and leave it as soon as they can, often after just a few hours. Admittedly it doesn't have the beauty of Vang Vieng or charm of Luang Prabang but if you scratch beneath the surface you'll find its an interesting place. Visit Wat Sisaket and That Luang, wander the markets at sunset along the waterfront, and try some local delicacies at the night markets along Khouvieng Road.

Georgina Iraheta
Georgina IrahetaAtény
17.12.2013

Vientiane is such a relaxed place. I arrived on Thursday a little bit after noon and the city seemed so dormant, it was hard to believe it was a workday. As the night fell near the river the city starts to come alive with the night market, the locals exercising by the river, the street bbqs, it is just suddenly full of smells, sounds and vibrant colors. Laos is really inexpensive and the food is delicious as it is all over SE Asia. If you spend a few days in Vientiane you won't be disappointed.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 685 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Vientiane je květen, kdy průměrná cena činí 2 145 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 715 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Vientiane je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 23,4 °C/74,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle duben s průměrnou teplotou 34,5C/94,1F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou 17,6 °C/63,7 °F.
Nejbližší letiště u města Vientiane je Vientiane (VTE) (5,61 km).

Naplánujte si cestu do země Laos