Dar Berrada-Ziat

+ 40

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Fez Sais podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Dar Berrada-Ziat ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
12:30
Odjezd před:
12:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Doprava z/na letiště
Lázně
24hodinová recepční služba

Více o hotelu Dar Berrada-Ziat

Dar Berrada-Ziat

Dar Berrada-Ziat nabízí restauraci, zahradu, sdílený lounge a terasu. Královský palác Fés se nachází 2,7 km odtud. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště lze využívat za poplatek.

Velmi dobrá lokalita

4,2

N 25 Derb El Bakraoui, Ziat Area, Fes El Bali, Fes El Bali, Fez Sais, 30000, Maroko|3,34 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

12:30

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Důležité informace o městě
For sharing rooms, if either or both of guests are Moroccans, they will be required to show a marriage certificate, otherwise the hotel reserves the right to reject for check-in. According to government policy and social customs in Morocco, marriage certificate need to be provided upon check in if a male and female shares a room and one of them is Moroccan or Muslim.
Přistýlky

Přistýlky jsou k dispozici za příplatek, podle velikosti pokoje.

Dar Berrada-Ziat: Často kladené otázky

Dar Berrada-Ziat je 3.3 km od centra města Fez Sais.
Dar Berrada-Ziat se nachází ve městě Fez Sais v zemi Maroko a je 3.3 km daleko od centra města Fez Sais.
V hotelu Dar Berrada-Ziat se můžete ubytovat od 12:30 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Dar Berrada-Ziat má parkoviště.
Ano, Dar Berrada-Ziat má restauraci.