Riad Privé Dar Yaël

+ 24

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Marrákeš podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Riad Privé Dar Yaël ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Doprava z/na letiště
Bazén
Kouření zakázáno

Více o hotelu Riad Privé Dar Yaël

Riad Privé Dar Yaël

Riad Privé Dar Yaël se nachází na výhodném místě v Marrákéši a poskytuje pokoje s klimatizací, venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a zahradu.

Lokalita

derb ben said n18 , Medina, Marrákeš, 40000, Maroko|0,99 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Riad Privé Dar Yaël: Často kladené otázky

Riad Privé Dar Yaël je 1.0 km od centra města Marrákeš.
Riad Privé Dar Yaël se nachází ve městě Marrákeš v zemi Maroko a je 1.0 km daleko od centra města Marrákeš.
V hotelu Riad Privé Dar Yaël se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Riad Privé Dar Yaël má parkoviště.
O restauracích v hotelu Riad Privé Dar Yaël nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.