Loreta

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Loreta patří na základě hodnocení uživatelů Casa La Castañeda, Casamangos Loreto a Coco Cabañas & Casitas Vacation Rentals. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Loreta přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Loreta

od 3 071 Kč
od 2 112 Kč
od 2 906 Kč

Co říkají cestující o městě Loreta?

9,8
Nadšenci pro turistiku
8,3
Dobrodružní cestovatelé
8,3
Wellness
6,7
Cestující rodiny
Hodnocení členů (10)
Juno Kim
Juno KimAnchorage
21.02.2015

Baja California Sur is a great place for outdoor sports and wildlife watching. Some of the best places to go sea kayaking, snorkeling, and paddle boarding are here. Especially in Loreto, the calm and warm Sea of Cortez offers great opportunities for the activities. Also, the area is well known for the Whale Watching and wild dolphin watching.

Lucia Fragoso Cota
Lucia Fragoso Cota
06.01.2017

A perfect small town for retired people, full with beautiful houses and quite streets, perfect if you are into fishing, island hoping, hiking trails, kayaking ans snorkeling. Enjoy the amazingness of the desert and adventure yourself through the cave paintings areas. Do not miss out the whales during the winter season!

Nichole Andler
Nichole AndlerNome, AK, USA
06.01.2017

Beautiful spot in Baja California. Lovely plaza, pretty beaches, amazing desert and wildlife.

Dalet Ortez
Dalet Ortez
06.01.2019

Had a great time with family. Worth going to the isla de coronado!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 2 037 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Loreta je leden, kdy průměrná cena činí 3 506 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 2 756 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Loreta je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 15,0 °C/59,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle květen s průměrnou teplotou 30,4C/86,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 3,6 °C/38,5 °F.
Nejbližší letiště u města Loreta je Loreta (LTO) (3,17 km).

Naplánujte si cestu do země Mexiko