Maputo

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Maputo patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Al-Khalil Machava a The Matola Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Maputo přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Maputo

od 1 661 Kč
od 2 681 Kč
od 3 861 Kč

Co říkají cestující o městě Maputo?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,4
Nadšenci pro jídlo
8,1
Baťůžkáři
7,7
Nadšenci pro noční život
7,2
Zelené cestování
Hodnocení členů (18)
Anna Maria de Majo
Anna Maria de MajoŘím
06.01.2017

Maputo je hlavním městem Moçambiqque. Byl jsem tam loni v dubnu poprvé. To je nazýváno "město Acacias", protože velké "avenidas" whith těchto stromů všechny zelené a plné červených květů.K dispozici jsou nádherné zahrady v blízkosti moře (indický oceán) a mnoho důležitých památek, jako je železný dům Gustave Eiffe , postavený v XIX století.

Greer & Mike
Greer & MikeWatamu
04.12.2016

Not a patch on the Lourenco Marques of old - it is now filthy, run-down and it's not uncommon to have pavement meals with a beggar on your right and an guard with an AK47 on your left... but it still holds a certain fascination... possibly sentimental on my part.

Harold
HaroldBrooklyn
01.05.2015

I loved Maputo. It won't appeal to many people but it is my favorite city so far in sub-Saharan Africa. There is grit and corruption but its seaside location, fascinating history, good architecture, delicious fusion cuisine and cultural diversity make it really special. It isn't as beautiful as Cape Town but it has a depth and cultural complexity that I found far more enthralling.

Nomadic by Nature
Nomadic by NatureNairobi
22.11.2014

Read about my perception of the city here: http://www.nomadic-by-nature.com/maputo-poverty-and-prosperity/ Maputo has been cool for years now, but for most, it will be too expensive for them before they even hear about it. Basic hotels in the capital already charge about US$ 200 a night. The prices in Maputo are now just as likely to bring tears as the poverty.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 632 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Maputo je září, kdy průměrná cena činí 2 156 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 069 Kč za noc. To je o 10 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 844 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Maputo je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 22,4 °C/72,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle leden s průměrnou teplotou 30,8C/87,4F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 13,7 °C/56,7 °F.
Nejbližší letiště u města Maputo je Maputo (MPM) (5,82 km).

Naplánujte si cestu do země Mosambik

Ve městě Maputo a v okolí