Stadthotel Eckernförde

+ 66

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Eckernförde podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Stadthotel Eckernförde ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00
Snídaně
Možnost snídaně
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci povoleni za příplatek
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
24hodinová recepční služba
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena

Více o hotelu Stadthotel Eckernförde

Stadthotel Eckernförde

This 4-star breakfast only hotel is located directly at the white sandy beach of the Baltic Sea and offers a vast variety of different rooms and suites with direct or partial sea view.

Hodnocení na
Hotels.comTripadvisorExpedia
Co zaujalo cestovatele
Pár

Komentář přidán: 31. 5. 2026

Ubytován/a od květen 2026

Relaxing short vacation

Easily accessible and centrally located hotel near the beach. Beautiful, comfortable rooms and appealing amenities. Very friendly and helpful staff with personal attention at any time of day and for any question. Breakfast is very diverse, so there is something for everyone. A very pleasant conclusion in the hotel's own bar in the evening. Very friendly bartender and also a large selection of drinks.

Reakce hotelu

Komentář přidán: 6. 6. 2026

Sehr geehrter Gast 'Climber64534916422',
herzlichen Dank für Ihre ausführliche und wertschätzende Rückmeldung! Es freut uns sehr, dass Sie Ihren Aufenthalt in einem sehr komfortablen Zimmer genießen konnten und Sie mit dem Frühstücksbuffet sowie unserem Personal, insbesondere unserem Barkeeper, sehr zufrieden waren. Besonders Ihre Anerkennung für unser Team bedeutet uns viel – vielen Dank dafür! Wir würden uns freuen, Sie wieder bei uns begrüßen zu dürfen! Mit sonnigen Grüßen
Pár

Komentář přidán: 28. 5. 2026

Ubytován/a od květen 2026

Perfect Baltic Sea vacation.

Completely satisfied, just like last year! We had a very comfortable room with a small balcony and a direct view of Eckernförde Bay.
The service was impeccable, and the breakfast was plentiful and varied.

Reakce hotelu

Komentář přidán: 6. 6. 2026

Sehr geehrter Gast 'Q8974SAharaldh',
herzlichen Dank für Ihre sehr positive Rückmeldung! Es freut uns sehr, dass Sie einmal wieder eine perfekte Auszeit bei uns verbringen konnten. Solches Feedback ist für uns besonders schön, da wir stets unser Bestes geben, um unseren Gästen einen rundum angenehmen Aufenthalt zu bieten. Wir würden uns freuen, Sie bald wieder bei uns begrüßen zu dürfen und wünschen Ihnen bis dahin alles Gute!
Mit sonnigen Grüßen
Obchodní cestující

Komentář přidán: 24. 1. 2026

Ubytován/a od leden 2026

Great Experience, even in the cold winter

The Stadthotel has been my favorite place for the last 25+ years. The rooms and furnishings are constantly updated to the highest standard. The breakfast buffet has many options, plus a great view of the beach. All the staff members are friendly, especially in the bar. Very good value for the price.

Reakce hotelu

Komentář přidán: 7. 2. 2026

Dear Guest 'gregh274',
thank you so much for your wonderful review following your recent stay with us. It is with much pleasure to learn how much you enjoyed your time with us, especially that you belong to our return guest clientele which matters a lot. Thank you especially for your praise about our team, especially the bar keeper. Please be assured that it will be shared with all team members as it adds to motivation.
Already today we look forward to welcoming you back!
Sincerely
Pár

Komentář přidán: 29. 5. 2026

Ubytován/a od květen 2026

Very good

All staff were very friendly; we will return, U.H., Wy.

Reakce hotelu

Komentář přidán: 6. 6. 2026

Sehr geehrter Gast 'uwehP2022II',
herzlichen Dank für Ihre wunderbare Rückmeldung! Es freut uns ungemein, dass Sie sich rundum wohlgefühlt haben! Ihr Lob zum Service geben wir gerne an unser Team weiter – das motiviert uns sehr! Wir würden uns freuen, Sie bald wieder bei uns begrüßen zu dürfen.
Sonnige Grüße
Pár

Komentář přidán: 13. 11. 2025

A lovely hotel

Nice hotel, well-maintained, nice parking cellar, really good breakfast, nice bar. No restaurant. Nice location right by the Baltic Sea.

Reakce hotelu

Komentář přidán: 28. 11. 2025

Dear Guest 'Finn Y',
thank you very much for your splendid review following your recent stay with us. We are glad that you enjoyed especially the location directly at the beach of the Baltic Sea as well as the comfortable hotel and rich breakfast.
Already today we look forward to welcoming you back.
Sincerely,

Vynikající lokalita

4,9

Am Exer 3, Eckernförde, 24340, Německo|0,17 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

ve věku 17 let a starší

678 Kč (EUR28) za osobu a noc

od 2 do 16 let věku

605 Kč (EUR25) za osobu a noc

Dětské postýlky

ve věku 2 let a mladší

363 Kč (EUR15) za osobu a noc

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci povoleni za příplatek

Snídaně

Možnost snídaně

Cena snídaně

472 Kč (≈ 19,5 EUR) za osobu

Čas snídaně

06:30–10:00 od pondělí do pátek, 07:30–11:00 od sobota do neděle

Důležité informace od hotelu
The south wing of the Stadthotel Eckernförde will be renovated from November 1st, 2023 to February 29th, 2024, so noise pollution cannot be completely ruled out. However, service will not be affected.
Přijímané způsoby platby
Hotel přijímá následující platební metody:
card logocard logocard logo

Cash

Stadthotel Eckernförde: Často kladené otázky

Stadthotel Eckernförde je 0.2 km od centra města Eckernförde.
Stadthotel Eckernförde se nachází ve městě Eckernförde v zemi Německo a je 0.2 km daleko od centra města Eckernförde.
V hotelu Stadthotel Eckernförde se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Stadthotel Eckernförde má parkoviště.
O restauracích v hotelu Stadthotel Eckernförde nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.