Lipsko

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lipsko patří na základě hodnocení uživatelů NH Leipzig Messe, Hotel Don Giovanni a Arthotel Ana Symphonie. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lipsko přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lipsko

od 1 668 Kč
od 1 787 Kč
od 3 097 Kč

Co říkají cestující o městě Lipsko?

9,8
Nadšenci pro umění a design
9,1
Nadšenci pro historii
8,9
Studenti
8,9
Nadšenci pro jídlo
8,9
Cestující rodiny
Hodnocení členů (24)
Katherina N.
Katherina N.Cáchy
24.03.2017

Leipzig is not called "the new Berlin" in vain. The city is developing rapidly. Many artists move into affordable housing and universities attract students from many different places. Leipzig is diverse and the arts and culture scene is thriving. The surroundings of Leipzig can not be ignored either. There are numerous lakes and beautiful forests. In summer you can just grab a bike and cycle out to a lake with clear water and soak up the sun. A perfect balance between big city and nature. Leipzig has so many different things to offer that it is difficult to summarize in one text. I highly recommend anyone to visit this unique place and experience for yourself what Leipzig is.

Thomas Beard
Thomas BeardAbergavenny
17.03.2015

Such a wonderful city! I only spent a weekend, and even though I did so much, I feel I could easily spend at least a week here and still have stuff to do. The architecture and history is amazing, and the zoo and parks are just brill. I'm really looking forward to coming back here, especially for the summer sometime.

Anne Becker
Anne BeckerCrit
30.06.2014

Beautiful architecture, friendly people, a lot art & culture, great nightlife - truly a vibrant city!

Tarina Peterson
Tarina PetersonCentennial
25.10.2013

I spent quite a bit of time in Leipzig for work and the more time I spent there the more I really came to love it. Fantastic city, lovely architecture and friendly people.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 906 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lipsko je leden, kdy průměrná cena činí 2 531 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 055 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 102 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Lipsko je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 1,2 °C/34,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 23,7C/74,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,6 °C/27,3 °F.
Nejbližší letiště u města Lipsko je Lipsko (LEJ) (12,94 km).

Naplánujte si cestu do země Německo