Lipsko

25. 9. 2019 - 26. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lipsko patří na základě hodnocení uživatelů Leipzig Marriott Hotel, Seminaris Hotel Leipzig a Suite Hotel Leipzig. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lipsko přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lipsko

od 1 815 Kč
od 2 210 Kč
od 3 512 Kč

Co říkají cestující o městě Lipsko?

9,8
Nadšenci pro umění a design
9,1
Nadšenci pro historii
8,9
Studenti
8,9
Nadšenci pro jídlo
8,9
Cestující rodiny
Hodnocení členů (24)
Katherina N.
Katherina N.Cáchy
24.03.2017

Leipzig wird nicht umsonst "das neue Berlin"gennant. Die Stadt entwickelt sich rasant. Viele Künstler ziehen in die noch bezahlbaren Wohnungen und die Universitäten ziehen Studenten aus vielen verschiedenen Orten an. Leipzig ist divers und die Kunst und Kulturszene blüht regelrecht auf. Auch die Umgebung von Leipzig ist nicht zu missachten. Es gibt es zahlreiche Seen und wunderschöne Wälder. Im Sommer kann man sich einfach ein Fahrrad schnappen und hinausradeln zu einem Badesee mit klarem Wasser und dort Sonne tanken. Eine perfekte Balance also zwischen Großstadt und Natur. Leipzig ist hat so viele verschiedene Dinge zu bieten, dass es schwierig ist es in einem Text zusammen zu fassen. Ich kann jedem nur empfehlen, diesen einzigartigen Ort zu besuchen und selbst zu erleben, was Leipzig ist.

Thomas Beard
Thomas BeardAbergavenny
17.03.2015

Such a wonderful city! I only spent a weekend, and even though I did so much, I feel I could easily spend at least a week here and still have stuff to do. The architecture and history is amazing, and the zoo and parks are just brill. I'm really looking forward to coming back here, especially for the summer sometime.

Anne Becker
Anne BeckerCrit
30.06.2014

Beautiful architecture, friendly people, a lot art & culture, great nightlife - truly a vibrant city!

Tarina Peterson
Tarina PetersonCentennial
25.10.2013

I spent quite a bit of time in Leipzig for work and the more time I spent there the more I really came to love it. Fantastic city, lovely architecture and friendly people.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 785 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lipsko je červen, kdy průměrná cena činí 2 137 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 815 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 969 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Lipsko je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 13,9 °C/57,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 23,7C/74,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,6 °C/27,3 °F.
Nejbližší letiště u města Lipsko je Lipsko (LEJ) (12,94 km).

Naplánujte si cestu do země Německo