Drážďany

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Drážďany patří na základě hodnocení uživatelů The Student Hotel Dresden, Ibis Budget Dresden City a NH Collection Dresden Altmarkt. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Drážďany přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Drážďany

od 1 623 Kč
od 1 947 Kč
od 2 685 Kč

Co říkají cestující o městě Drážďany?

9,8
Nadšenci pro historii
8,8
Nadšenci pro umění a design
7,6
Baťůžkáři
7,6
Cestující rodiny
6,6
Cestovatelé za luxusem
Hodnocení členů (63)
Gil Harel
Gil HarelSan José
31.03.2017

Beautiful classic European German citiy. The city which was destroyed during world war 2 was completely rebuild as it was before. An effort that started when it was part of East Germany and even more when the Germany was united. Dresden has rich history and used to be a very important city/kingdom in the mid evil. Don't miss the treasure museum.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
19.08.2014

We have been here several times and it is a pleasure to visit this city. It is like an outdoor museum with a lot to see even if you don't go inside of any of the great museums located here. Take a day and see the sights and remember it was all bombed out during WWII.

Laurel W
Laurel WCalgary
03.08.2014

Even a short visit to Dresden reveals the beautiful city that was once a cultural capital of Europe. Restoration of the city after the devastating bombing in World War II is still ongoing.

Anne Becker
Anne BeckerCrit
30.06.2014

Beautiful and interesting City! Take your time to visit all the famous spots. The Christmas market is the best!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 679 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Drážďany je prosinec, kdy průměrná cena činí 2 356 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 973 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Drážďany je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -0,2 °C/31,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 23,0C/73,4F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -2,7 °C/27,1 °F.
Nejbližší letiště u města Drážďany je Drážďany (DRS) (11,45 km).

Naplánujte si cestu do země Německo