Villa Waldesruh

+ 29

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Siegburg podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Villa Waldesruh ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Restaurace
Kouření zakázáno
Bar
Zařízení pro tělesně postižené

Více o hotelu Villa Waldesruh

Villa Waldesruh

Villa Waldesruh se nachází v destinaci Siegburg a poskytuje ubytování s zahradou, neplaceným soukromým parkovištěm, terasou a barem. Gallery Acht P! je 18 km daleko. Kulturní centrum Brotfabrik Bonn se nachází 19 km od ubytování.

Vynikající lokalita

4,5

Seligenthaler Straße 94,, Siegburg, 53721, Německo|4,99 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Přistýlky

Přistýlky jsou k dispozici za příplatek, podle velikosti pokoje.

Villa Waldesruh: Často kladené otázky

Villa Waldesruh je 5.0 km od centra města Siegburg.
Villa Waldesruh se nachází ve městě Siegburg v zemi Německo a je 5.0 km daleko od centra města Siegburg.
V hotelu Villa Waldesruh se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Villa Waldesruh má parkoviště.
Ano, Villa Waldesruh má restauraci.