Ibadan

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ibadan patří na základě hodnocení uživatelů House One Guest House, Koltol Paradise Inn a Paris Tower Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ibadan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ibadan

od 768 Kč
od 1 624 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 620 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ibadan je listopad, kdy průměrná cena činí 797 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 709 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Ibadan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 26,0 °C/78,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle duben s průměrnou teplotou 34,0C/93,2F. Nejchladnější měsíc je listopad s průměrnou teplotou 19,0 °C/66,2 °F.
Nejbližší letiště u města Ibadan je Ibadan (IBA) (4,00 km).

Naplánujte si cestu do země Nigérie