Ibadan

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ibadan patří na základě hodnocení uživatelů Adis Hotels Ibadan, Apartment 13 a Travel House Budget Hotel Ibadan. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ibadan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ibadan

od 335 Kč
od 699 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 612 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ibadan je listopad, kdy průměrná cena činí 758 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci září minulý rok byla 699 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Ibadan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 25,0 °C/77,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle duben s průměrnou teplotou 34,0C/93,2F. Nejchladnější měsíc je listopad s průměrnou teplotou 19,0 °C/66,2 °F.
Nejbližší letiště u města Ibadan je Ibadan (IBA) (4,00 km).

Naplánujte si cestu do země Nigérie