Jos

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Jos patří na základě hodnocení uživatelů Hatfield Hotel and Suites, Qualer Apartments & Hotels a JBS Residence. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Jos přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 625 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Jos je srpen, kdy průměrná cena činí 983 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 804 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 832 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Jos je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 8,4 °C/47,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle leden s průměrnou teplotou 14,3C/57,7F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou 6,6 °C/43,9 °F.
Nejbližší letiště u města Jos je Jos (JOS) (31,05 km).

Naplánujte si cestu do země Nigérie

Ve městě Jos a v okolí