Weena Hotel & Resort

+ 48

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Lagos podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Weena Hotel & Resort ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
12:00
Odjezd před:
12:30
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
24hodinová recepční služba
Restaurace
Prádelna

Více o hotelu Weena Hotel & Resort

Weena Hotel & Resort

Lekki Phase 1, a neighborhood in Lekki, is home to Weena Hotel & Resort. Palms Mall and Lekki Arts & Crafts Market are worth checking out if shopping is on the agenda, while those wishing to experience the area's natural beauty can explore Lekki Conservation Centre and Landmark Beach. Looking to enjoy an event or a game while in town? See what's happening at Upbeat Recreation Centre or Teslim Balogun Stadium. Along with a restaurant, this hotel has dry cleaning and laundry facilities. Free English breakfast, free WiFi in public areas, and free self parking are also provided. Additionally, a 24-hour front desk, express check-in, and express check-out are onsite. Weena Hotel & Resort offers 5 accommodations with safes. This Lekki hotel provides complimentary wireless Internet access, with a speed of 50+ Mbps. Housekeeping is provided daily.

Lokalita

11b Professor Kiumi Akingbehin street, off Omorere Johnson street, Lekki phase 1, Lagos, 106104, Nigérie|8,78 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

12:00

Odjezd před:

12:30

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Weena Hotel & Resort: Často kladené otázky

Weena Hotel & Resort je 8.8 km od centra města Lagos.
Weena Hotel & Resort se nachází ve městě Lagos v zemi Nigérie a je 8.8 km daleko od centra města Lagos.
V hotelu Weena Hotel & Resort se můžete ubytovat od 12:00 a odhlásit se budete muset před 12:30.
Ano, hotel Weena Hotel & Resort má parkoviště.
Ano, Weena Hotel & Resort má restauraci.