Apartamenty Orkana

+ 5

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Bílsko-Bělá podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Apartamenty Orkana ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Kouření zakázáno
Business centrum
Kuřárny
Lékárnička

Více o hotelu Apartamenty Orkana

Apartamenty Orkana

Apartamenty Orkana se nachází v destinaci Bielsko-Biala a nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Osvětim se nachází 31 km daleko a Sports and Recreation Centre Oświęcim 32 km.

Lokalita

ul.Wladyslawa Orkana 10 7, Bílsko-Bělá, 43-300, Polsko|1,09 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Apartamenty Orkana: Často kladené otázky

Apartamenty Orkana je 1.1 km od centra města Bílsko-Bělá.
Apartamenty Orkana se nachází ve městě Bílsko-Bělá v zemi Polsko a je 1.1 km daleko od centra města Bílsko-Bělá.
V hotelu Apartamenty Orkana se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Apartamenty Orkana má parkoviště.
O restauracích v hotelu Apartamenty Orkana nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.