4.Friends Hostel

+ 60

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Krakov podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu 4.Friends Hostel ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
16:00
Odjezd před:
10:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci povoleni bez poplatku
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena
Salonek
Přístup k internetu

Více o hotelu 4.Friends Hostel

4.Friends Hostel

4Friends&4Couples se nachází v Krakově a nabízí ubytování s zahradou, neplaceným soukromým parkovištěm a sdíleným loungem. Stadion Wisly Krakov je 3,3 km daleko.

Lokalita

3,7

ul. 28 lipca 8a, Krakov, 30-233, Polsko|4,39 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

16:00

Odjezd před:

10:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci povoleni bez poplatku

Důležité informace od hotelu
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Přijímané způsoby platby
Hotel přijímá následující platební metody:
card logocard logo

Cash

4.Friends Hostel: Často kladené otázky

4.Friends Hostel je 4.4 km od centra města Krakov.
4.Friends Hostel se nachází ve městě Krakov v zemi Polsko a je 4.4 km daleko od centra města Krakov.
V hotelu 4.Friends Hostel se můžete ubytovat od 16:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel 4.Friends Hostel má parkoviště.
O restauracích v hotelu 4.Friends Hostel nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.