Lua do Mar

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Caniço podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Lua do Mar ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
12:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Kouření zakázáno
Výtah
Lékárnička
Šnorchlování

Více o hotelu Lua do Mar

Lua do Mar

Lua do Mar se nachází v destinaci Caniço, v oblasti, kde se můžete věnovat rybaření. Pláž Praia dos Reis Magos se nachází 700 metrů odtud a Funchal přístav 11 km. Toto ubytování u pláže nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Lokalita

Estrada José Avelino Pinto 55, edf. Varandas Vila Mar, bloco B, apartamento 3K, Caniço, 9125-024, Portugalsko|1,02 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Důležité informace od hotelu
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy. Informujte prosím Lua do Mar o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Following check-in, It is required all guests' information to be registered on the city's SEF portal, including a photo of their passport or ID card, date and place of birth, and place of residence (country and city). In our Santa Cruz area, tourists are subject to an eco-tax of €2 per person per day, for up to 7 days. Payment is to be made in cash directly to the property owner. Children under the age of 13 are exempt from the environmental tax.

Lua do Mar: Často kladené otázky

Lua do Mar je 1.0 km od centra města Caniço.
Lua do Mar se nachází ve městě Caniço v zemi Portugalsko a je 1.0 km daleko od centra města Caniço.
V hotelu Lua do Mar se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Lua do Mar má parkoviště.
O restauracích v hotelu Lua do Mar nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.