Mytiléna

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Mytiléna patří na základě hodnocení uživatelů Elysion Hotel, Lesvion Hotel a Theofilos Paradise Boutique Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Mytiléna přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Mytiléna

od 1 623 Kč
od 2 390 Kč
od 2 074 Kč

Co říkají cestující o městě Mytiléna?

9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Nadšenci pro jídlo
9,8
Cestující rodiny
8,9
Nadšenci pro turistiku
7,2
Baťůžkáři
Hodnocení členů (17)
Χρήστος Γκανάς
Χρήστος Γκανάς
20.08.2019

Fantastic destination for people who love natural beauty and religious destinations with monasteries.

Daniel Odyssey
Daniel OdysseyHartford
06.06.2014

I didn't have enough time to explore Mytilene but the island differentiates itself from other Greek islands. The island is greener, some houses look like miniature palaces, and stray dogs and cats roam the streets but do not interact with people unless people approach them. Travel tip: Mytilene has customs access to Ayvalik, Turkey and is a great alternative for people looking to visit Greece and the Aegean and/or Mediterranean coast of Turkey vs. flying from Athens to Istanbul.

Zora O'Neill
Zora O'NeillNew YORK!
06.01.2017

I go to Mytilene with my husband's family every other summer or so. It's pretty much the consummate Greek island experience--a real feeling like you're out at the end of the world, rugged scenery, lots of Greeks on vacation, great simple local food (big fat sardines are famous here, from the Bay of Kaloni), and beautiful water. It's a pretty big island, so you can settle in one spot (we go to Eressos) and explore a little on day-trips. As a bonus, it's very close to Turkey, so a couple of times, we've continued our trip in Turkey.

Βασιλης Χαχαμης
Βασιλης Χαχαμης
02.02.2020

Η αγιασος

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 293 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Mytiléna je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 684 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 413 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 434 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Mytiléna je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 9,4 °C/48,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,8C/89,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 6,1 °C/43,0 °F.
Nejbližší letiště u města Mytiléna je Mytilene (MJT) (6,90 km).

Naplánujte si cestu do země Řecko