Volos

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Volos patří na základě hodnocení uživatelů Fotini Epavlis, SEA Side House a Central Mark. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Volos přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Volos

od 3 812 Kč
od 5 361 Kč

Co říkají cestující o městě Volos?

9,8
Nadšenci pro historii
7,9
Nadšenci pro turistiku
7,0
Cestující rodiny
7,0
Nadšenci pro jídlo
6,0
Studenti
Hodnocení členů (17)
Samuel Saidel-Goley
Samuel Saidel-GoleyBedford
09.10.2014

Volos is a lovely city on the water, full of seaside shops, cafes and charm. Although there isn't too much in the immediate area, this is a quaint, quiet place to relax by the water.

Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
25.08.2014

beautiful landscape, small not overcrowded beaches, small villages with typical bars at the pilion,

Lauren Baker
Lauren BakerBedford
20.09.2013

Although Volos is a fairly large city, it retains its quaint charm if you know where to look. The sea is beautiful, with cute cafes and restaurants overlooking the water.

Aliki Kostopoulou
Aliki KostopoulouNafplio
29.01.2013

The perfect destination for summer and winter! Maybe some of the best beaches in Greece are: Ai Giannis (nice destination, search for the small -more private- beach next to the village), Agioi Saranta (Mamba beach bar: cool cocktails right next to the sea), Melani (nudist beach), Ksinovrisi (huge rock separates the beach into two parts) and the list continuous! In the winter, maybe it is not THE best ski centre but it takes only 1/2 hour to be skiing!! And the traditional villages on the go (Portaria, Makrunitsa) are worth-visiting as well as Milies and Tsagkarada. Although the beauty of Pelion, Volos still is the place to taste tsipouro! Carefull! Avoid the dig restaurants next to the sea. The rule is: the smaller the "tsipouradiko" the better the tsipouro!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 1 698 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Volos je říjen, kdy průměrná cena činí 3 812 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 817 Kč za noc. To je o 11 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 026 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Volos je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 6,4 °C/43,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,4C/92,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 0,1 °C/32,2 °F.
Nejbližší letiště u města Volos je Volos (VOL) (20,07 km). K dalším letištím poblíž patří: Skiathos Island National (53,35 km)

Naplánujte si cestu do země Řecko