Kigali

20. 11. 2019 - 21. 11. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kigali patří na základě hodnocení uživatelů Five to Five Hotel, Grand Legacy Hotel a Urban by CityBlue, Kigali, Rwanda. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kigali přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kigali

od 1 755 Kč
od 2 574 Kč
od 5 608 Kč

Co říkají cestující o městě Kigali?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,5
Zelené cestování
7,2
Na služební cestě
7,2
Nadšenci pro historii
7,1
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (13)
Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
31.05.2014

Kigali není jedním z vašich nejnavštěvovanějších míst. Zkuste najít nápady, co dělat na Trip Advisoru nebo Lonely Planet a dostanete jen velmi malou pomoc. Kigali je velmi čisté a bezpečné město, díky kterému je populární jako řada mezinárodních a afrických úmluv. Mají spoustu špičkových hotelů. Scéna restaurace není špatná. Město je definováno velkolepou topografií, díky níž se objevování města trochu podobá vstupu do M.C. Escher skica. Zkuste projet kolem a prozkoumat některé okresy a užít si výhled na zvlněné kopce.

Zandri  Zaaiman
Zandri Zaaiman
26.10.2019

Kigali was the cleanest place on earth with the friendliest people, I wish I could go there every year. I will carry this trip in my heart forever.

Nomadic by Nature
Nomadic by NatureNairobi
09.06.2014

Kigali is a curious city. Still shrouded in the sadness of the past genocide, most of the attractions still relate to it. However, it is blossoming into the future as well, as there have now been two decades of stability. The capital is a small, green town with a handful of shiny new buildings poking out of the ground. The roads are immaculate, and there is no trash, or pollution visible. There are also trendy little cafes and restaurants popping up around the city, and small art studios to go visit. Walking is easy, and safe, and you are constantly rewarded with views as you pass over the rolling hills.

Harold
HaroldBrooklyn
06.01.2017

Remarkably pristine and safe hillside city. Feels more like Singapore than Africa. A wonderful escape if you've ventured to Rwanda from other parts of the continent.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 1 309 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kigali je září, kdy průměrná cena činí 7 676 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc listopad minulý rok byla 1 458 Kč za noc. To je o 57 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 296 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Kigali je očekávaná průměrná teplota pro měsíc listopad 13,4 °C/56,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle září s průměrnou teplotou 20,2C/68,4F. Nejchladnější měsíc je listopad s průměrnou teplotou 10,8 °C/51,4 °F.
Nejbližší letiště u města Kigali je Kigali (KGL) (8,92 km).

Naplánujte si cestu do země Rwanda