Dakar

23. 10. 2019 - 24. 10. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Dakar patří na základě hodnocení uživatelů Pullman Dakar Teranga, Fleur de Lys Plateau a Hôtel du Plateau. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Dakar přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Dakar

od 1 927 Kč
od 3 092 Kč
od 7 633 Kč

Co říkají cestující o městě Dakar?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
7,9
Nadšenci pro turistiku
6,8
Baťůžkáři
6,0
Nadšenci pro historii
6,0
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (23)
Konnet Isaac
Konnet IsaacTromsø
15.01.2014

i like to go there for liveiong i think i have something do there

Rachel S
Rachel SBerlín
09.06.2013

Dakar is a hectic but vibrant city situated on a Peninsula. There's a constant chaotic flow of traffic that includes not just cars but animals and peddlers selling stuff. Despite its annoyances, it's worth visiting: you'll eat cheap, tasty street food, hear great live music and be welcomed by friendly locals.

Gerard Keyes
Gerard KeyesLincoln
14.03.2013

Dakar is as mad a city as they come. From the driving to the random sights of naked people that I have come across. For a westerner this place sure is a total culture shock. I am seeing people with nothing who just get on with their lives. Senalgalese people are very friendly but they do get on your nerves as they try to sell you everything under the sun as you walk around Dakar.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
06.01.2017

Dakar is a sprawling city located on a peninsula jutting into the Atlantic. It can be a bit chaotic, and it definitely helps to speak French. The weather is fantastic, the people in general are very friendly. The local food is very tasty, and the music lively. It is definitely a fun place to go, and a great introduction to French Speaking Africa.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 1 494 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Dakar je říjen, kdy průměrná cena činí 1 643 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc říjen minulý rok byla 1 643 Kč za noc. To je o 4 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 561 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Dakar je očekávaná průměrná teplota pro měsíc říjen 28,1 °C/82,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle říjen s průměrnou teplotou 31,3C/88,3F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 18,1 °C/64,6 °F.
Nejbližší letiště u města Dakar je Léopold Sédar Senghor (DKR) (16,94 km). K dalším letištím poblíž patří: Blaise Diagne International (29,37 km)

Naplánujte si cestu do země Senegal