Girona

4. 4. 2020 - 5. 4. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Girona patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Gran Ultonia, Apartaments Els Quimics a Melia Girona. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Girona přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Girona

od 3 188 Kč
od 2 624 Kč

Co říkají cestující o městě Girona?

9,8
Nadšenci pro historii
9,2
Nadšenci pro jídlo
8,0
Cestující rodiny
7,8
Nadšenci pro umění a design
6,8
Baťůžkáři
Hodnocení členů (56)
Tim Haigh
Tim Haigh
29.06.2019

Girona je velké městečko, je velmi přátelské a úžasně kompaktní, ale má spoustu atrakcí, které stojí za návštěvu, jako je například fantastická galerie umění, která má velký salonek k odpočinku. Spousta procházek po okolí, které jsou docela nedotčené a je snadné se dobře najíst s výběrem dobrých restaurací. Hotely nejsou příliš drahé, mnohem lepší než Barcelona. Letiště je jen krátké autobusové skok od města, pokud je dobré počasí, můžete dokonce jít, i když oblast je docela městské a průmyslové je to způsob, jak získat pocit.

Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
25.05.2019

Girona je hlavní město v / na pobřeží Costa Brava, a ačkoli je často zastíněno svým sesterským městem Barcelona jen o něco dále na jih, je to nádherné (a mnohem méně turistické / přeplněné) město samo o sobě.

Claudia Tavani
Claudia TavaniCagliari
12.01.2019

Většina cestujících z Evropy přistává v Gironě na cestě do Barcelony a nenavštěvuje toto město - což je vlastně skutečný klenot. Girona, plná historie, neuvěřitelných restaurací a fantastického místního pocitu, je ideální velikost: dost velká, aby se bavila; dostatečně malý, aby byl dokonale bezpečný. V jiném světě je to nejlepší místo pro sólové cestovatelky.

Yuna Gena
Yuna GenaSamarinda
12.08.2017

Město zapsané na seznamu UNESCO ve španělské oblasti Catalunya, které stojí za návštěvu. Nachází se několik hodin jízdy od populární Barcelona, Girona nabízí intenzivnější pocit středověku. Krásné ulice města jsou plné různých muzeí, dobře zachovaných působivých středověkých budov. a také dobré místní restaurace. Celodenní prohlídka města je jedním z nejvíce dobře strávených turné, jaké jsem kdy zažil.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 2 257 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Girona je říjen, kdy průměrná cena činí 3 325 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc březen minulý rok byla 2 685 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 736 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Girona je očekávaná průměrná teplota pro měsíc březen 11,0 °C/51,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,5C/86,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 1,5 °C/34,7 °F.
Nejbližší letiště u města Girona je Gerona (GRO) (9,49 km).

Naplánujte si cestu do země Španělsko