Cortijo Palomo

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Real Alto podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Cortijo Palomo ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Přístup k internetu
Grilování

Více o hotelu Cortijo Palomo

Cortijo Palomo

Cortijo Palomo se nachází v Malaze a nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén a klimatizaci. Gibralfaro Viewpoint se nachází 37 km odtud a Parque de Málaga 37 km.

Lokalita

Diseminado Cabrillas, 47, Real Alto, 29719, Španělsko|2,36 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Cortijo Palomo: Často kladené otázky

Cortijo Palomo je 2.4 km od centra města Real Alto.
Cortijo Palomo se nachází ve městě Real Alto v zemi Španělsko a je 2.4 km daleko od centra města Real Alto.
V hotelu Cortijo Palomo se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Cortijo Palomo má parkoviště.
O restauracích v hotelu Cortijo Palomo nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.