Posada Inés

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Sámano podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Posada Inés ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Doprava z/na letiště
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena
Lékárnička

Více o hotelu Posada Inés

Posada Inés

Posada Inés se nachází v destinaci Castro-Urdiales, v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice. Most Vizcaya se nachází 23 km odtud a Výstaviště Bilbao 26 km. Ubytování má bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Lokalita

Bo. Laiseca, 154, Sámano, 39709, Španělsko|0,22 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Posada Inés: Často kladené otázky

Posada Inés je 0.2 km od centra města Sámano.
Posada Inés se nachází ve městě Sámano v zemi Španělsko a je 0.2 km daleko od centra města Sámano.
V hotelu Posada Inés se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Posada Inés má parkoviště.
O restauracích v hotelu Posada Inés nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.