Santander

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Santander patří na základě hodnocení uživatelů Eurostars Hotel Real, Chateau La Roca a Vincci Puertochico. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Santander přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Santander

od 1 873 Kč
od 2 224 Kč
od 4 186 Kč

Co říkají cestující o městě Santander?

9,8
Nadšenci pro jídlo
9,8
Cestující rodiny
8,9
Nadšenci pro historii
8,8
Nadšenci pro turistiku
7,0
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (17)
J W
J W
09.04.2019

I had never considered going to Santander beforehand. It really is a hidden gem of Spain. The city has a lot to offer, especially in terms of the landscape and the beautiful beaches it hosts. The city is home to numerous cheap but lovely restaurants. I felt very safe walking around the city at night, even when staying in a slightly poorer area of the city. The people were all very friendly and really appreciate if you speak Spanish with them. You can also get the bus to Bilbao for around €7

LosViajesDeMochilo
LosViajesDeMochiloSoria
07.08.2017

Excelente lugar para una escapadita rápida o para unas vacaciones más largas

Rich Carriero
Rich CarrieroLongmont
11.04.2017

Santander was the first town I visited in Spain, mainly because of a RyanAir flight from London that cost around $30. There are excellent beaches here and the people are very friendly, though they don't speak English. Near the port there is excellent seafood and the locals like to hang out in the courtyards drinking wine and talking.

David Eastin
David EastinSantander
06.01.2017

A great city in the north of Spain that has wonderful and expansive beaches surrounding the city. Come here to enjoy a great climate, laid back people, and, of course, the beaches!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 463 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Santander je srpen, kdy průměrná cena činí 4 039 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 756 Kč za noc. To je o 18 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 083 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Santander je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 19,5 °C/67,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 26,9C/80,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 5,4 °C/41,7 °F.
Nejbližší letiště u města Santander je Santander (SDR) (3,84 km). K dalším letištím poblíž patří: Bilbao (73,75 km)

Naplánujte si cestu do země Španělsko