Gardens Get Away

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Hollywood podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Gardens Get Away ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Kouření zakázáno
Lékárnička

Více o hotelu Gardens Get Away

Gardens Get Away

Gardens Get Away se nachází v destinaci Pembroke Pines a poskytuje venkovní bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Tento prázdninový dům nabízí soukromý bazén, zahradu, neplacené soukromé parkoviště a možnost vlastního...

Lokalita

United States of America 8691 NW 24th Ct, Hollywood, FL 33024, Spojené státy|7,46 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Gardens Get Away: Často kladené otázky

Gardens Get Away je 7.5 km od centra města Hollywood.
Gardens Get Away se nachází ve městě Hollywood v zemi Spojené státy a je 7.5 km daleko od centra města Hollywood.
V hotelu Gardens Get Away se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Gardens Get Away má parkoviště.
O restauracích v hotelu Gardens Get Away nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.