Washington Marriott Georgetown

+ 93

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Washington D.C. podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Washington Marriott Georgetown ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
16:00
Odjezd před:
11:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Fitcentrum
24hodinová recepční služba
Restaurace

Více o hotelu Washington Marriott Georgetown

Washington Marriott Georgetown

The Washington Marriott Georgetown is within 1.6 km of both Dupont Circle and Georgetown University. It offers rooms with LCD TVs and cable with premium movie channels.

Vynikající lokalita

4,6

1221 22nd Street Northwest, Dupont Circle, Washington D.C., 20037, Spojené státy|1,5 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

16:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Důležité informace o městě
Guests must provide a credit card that matches the name on the booking when checking in. The property will pre-authorize your card and release the preauthorization if there are no additional charges or damage to the room when checking out. Some properties and room types have special policies; please check with the property for more information.
Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Washington Marriott Georgetown: Často kladené otázky

Washington Marriott Georgetown je 1.5 km od centra města Washington D.C..
Washington Marriott Georgetown se nachází ve městě Washington D.C. v zemi Spojené státy a je 1.5 km daleko od centra města Washington D.C..
V hotelu Washington Marriott Georgetown se můžete ubytovat od 16:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Washington Marriott Georgetown má parkoviště.
Ano, Washington Marriott Georgetown má restauraci.