Nice Place Resort

+ 64

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Kandalama podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Nice Place Resort ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
13:00
Odjezd před:
11:00
Snídaně
Možnost snídaně
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Doprava z/na letiště
Bazén
Lázně

Více o hotelu Nice Place Resort

Nice Place Resort

Nice Place Resort se nachází v Dambulle a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí jednoduché pokoje s klimatizací. Pokojová služba je k dispozici 24 hodin denně.

Velmi dobrá lokalita

4,1

Inamaluwa, Kandalama, 21120, Srí Lanka|5,52 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

13:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětské postýlky

ve věku 3 let a mladší

Zdarma

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Snídaně

Možnost snídaně

Možnosti snídaně

Kontinentální snídaně

Cena snídaně

107 Kč (≈ 5 USD) za osobu

Přijímané způsoby platby
Hotel přijímá následující platební metody:
card logocard logocard logo

Cash

Nice Place Resort: Často kladené otázky

Nice Place Resort je 5.5 km od centra města Kandalama.
Nice Place Resort se nachází ve městě Kandalama v zemi Srí Lanka a je 5.5 km daleko od centra města Kandalama.
V hotelu Nice Place Resort se můžete ubytovat od 13:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Nice Place Resort má parkoviště.
Ano, Nice Place Resort má restauraci.