Ma-kung

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ma-kung patří na základě hodnocení uživatelů King Lin Hotel, MF Hotel Penghu a Discovery Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ma-kung přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ma-kung

od 1 207 Kč
od 2 701 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 298 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ma-kung je červenec, kdy průměrná cena činí 1 931 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 690 Kč za noc. To je o 3 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 633 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Ma-kung je Makung (MZG) (4,09 km). K dalším letištím poblíž patří: Wonan (23,17 km) Chi Mei (42,65 km)

Naplánujte si cestu do země Tchaj-wan