PGD Blue City View

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Phuket podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu PGD Blue City View ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
13:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Kouření zakázáno
Prádelna
Bar

Více o hotelu PGD Blue City View

PGD Blue City View

PGD Blue city view se nachází v destinaci Rawai pláž a nabízí ubytování s sdíleným loungem, neplaceným soukromým parkovištěm a barem. Pláž Rawai Beach je 500 metrů daleko. Tento hostel nabízí bezplatné Wi-Fi.

Lokalita

48/21 ถนน วิเศษ, Rawai, Phuket, 83100, Thajsko|14,81 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

13:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Důležité informace od hotelu
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.

PGD Blue City View: Často kladené otázky

PGD Blue City View je 14.8 km od centra města Phuket.
PGD Blue City View se nachází ve městě Phuket v zemi Thajsko a je 14.8 km daleko od centra města Phuket.
V hotelu PGD Blue City View se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 13:00.
Ano, hotel PGD Blue City View má parkoviště.
O restauracích v hotelu PGD Blue City View nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.