Dream Garden Djerba

+ 58

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Djerba podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Dream Garden Djerba ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
11:00
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Prádelna
Domácí zvířata povolena

Více o hotelu Dream Garden Djerba

Dream Garden Djerba

Dream Garden Djerba se nachází v destinaci Djerba a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací, venkovní bazén a zahradu. Pláž Mezraia se nachází 1 km daleko a Golfový klub Džerba 6,3 km. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.

Lokalita

Zone Touristique Sidi Mehrez face à l’hôtel Holiday Beach, Mezraya, Djerba, 4128, Tunisko|11,47 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětské postýlky

ve věku 3 let a mladší

Zdarma

Důležité informace od hotelu
Provozováno soukromým hostitelem

Dream Garden Djerba: Často kladené otázky

Dream Garden Djerba je 11.5 km od centra města Djerba.
Dream Garden Djerba se nachází ve městě Djerba v zemi Tunisko a je 11.5 km daleko od centra města Djerba.
V hotelu Dream Garden Djerba se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Dream Garden Djerba má parkoviště.
O restauracích v hotelu Dream Garden Djerba nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.