Oděsa

25. 9. 2019 - 26. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Oděsa patří na základě hodnocení uživatelů UNO Design Hotel, Hotel Alarus Luxe a Premier Geneva Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Oděsa přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Oděsa

od 1 112 Kč
od 1 420 Kč
od 2 707 Kč

Co říkají cestující o městě Oděsa?

9,8
Nadšenci pro noční život
8,4
Nadšenci pro jídlo
8,4
Baťůžkáři
8,3
Nadšenci pro historii
8,3
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (64)
Elizabeth Garcis
Elizabeth Garcis
14.01.2019

Pokud jdete v létě, můžete se ujistit! Ve dne iv noci! Je to město, kde je vždy co dělat! Pozornost a servis restaurací a hotelů je výjimečná! A jídlo, vynikající!

Евгений Левченко
Евгений ЛевченкоOděsa
30.09.2018

Vapnyarka, kraj Oděsa, předměstí s nádhernou přírodou, vynikajícím místem pro divokou dovolenou, 40 minut od centra města.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
16.03.2014

Odessa's position on the Black Sea has defined its role as commercial port, a fun-loving seaside resort, and an exotic escape for the former Russian Empire, former-USSR, and now Ukraine. The broad tree-lined avenues and architectural mix of Baroque, Art Nouveau, and other styles lend the city a foreign-feel. Odessites are different from the rest of Ukrainians. Most identify with their city first, before country. Although it feels older, Odessa's history only goes back some 200 years. In its past, opportunity and relaxed laws attracted a diverse mix of ethnic groups and religions. Today, the city is majority Russian-speaking. There are a few good museums, monuments, and beaches around town, but the real draw of Odessa is simply strolling the broad avenues, sitting in the parks, feeling the sea breezes; enjoying the essence of the city and its people.

Alex Sai
Alex SaiMinsk
06.01.2017

Не зря Одессу называют жемчужиной у моря. Очень теплый и душевный городок со своей неповторимой атмосферой.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 732 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Oděsa je září, kdy průměrná cena činí 1 346 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 937 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 969 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Oděsa je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 16,6 °C/61,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 28,3C/82,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,8 °C/25,2 °F.
Nejbližší letiště u města Oděsa je Odessa Central (ODS) (6,84 km).

Naplánujte si cestu do země Ukrajina