Samarkand

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Samarkand patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Grand Samarkand Superior, Hotel Grand Samarkand a Hotel Registon. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Samarkand přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Samarkand

od 1 588 Kč
od 2 396 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 839 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Samarkand je červen, kdy průměrná cena činí 1 348 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 929 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 007 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Samarkand je Samarkand (SKD) (6,51 km).

Naplánujte si cestu do země Uzbekistán