Las Piedras

22. 5. 2019 - 23. 5. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Las Piedras patří na základě hodnocení uživatelů Campamento Vacacional La Troja, Brisas Paraguana a casa maraven. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Las Piedras přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 618 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Las Piedras je říjen, kdy průměrná cena činí 2 765 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc květen minulý rok byla 2 235 Kč za noc. To je o 13 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 930 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Las Piedras je Las Piedras (LSP) (10,89 km). K dalším letištím poblíž patří: Coro (67,44 km)

Naplánujte si cestu do země Venezuela