Las Piedras

22. 2. 2019 - 23. 2. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Las Piedras patří na základě hodnocení uživatelů Campamento Vacacional La Troja, Brisas Paraguana a casa maraven. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Las Piedras přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Las Piedras

od 1 033 Kč
od 2 510 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 801 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Las Piedras je leden, kdy průměrná cena činí 1 801 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 244 Kč za noc. To je o 8 % více než průměrná cena za noc ve výši 2 053 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.

Naplánujte si cestu do země Venezuela