Mapa

Letenky na Bali

Denpasar

Pokud hledáte relax, krásnou přírodu, čisté pláže nebo jedinečný jógový zážitek, Bali je přesně pro vás. Indonésie je v posledních letech suverénně nejoblíbenější destinací nejen evropských turistů a není se čemu divit - konkrétně Bali je bezpečný a čistý ostrov s s pohostinnými obyvateli a oázou klidu. Zarezervujte si letenky na Bali již nyní!

 

Letiště v Denpasaru

Mezinárodní letiště Ngurah Rai International Airport (Denpasar) je třetím nejrušnějším letištěm Indonésie a denně jím projdou stovky cestovatelů. Letiště se nachází 12 kilometrů jižně od hlavního města Denpasaru a taxíkem se dostanete rychle do všech populárních letovisk. Jízda do hlavního města vyjde v přepočtu na 170 Kč, do turistického centra Seminyaku vás jízda taxíkem vyjde na zhruba 90 Kč.

 

Lety z Prahy

Přímý let z Prahy do Denpasaru v současné době bohužel není, nicméně je velký výběr levných letenek z jiných evropských měst. Na Bali se dostanete nejlépe s přestupem v Singapuru nebo v Kuala Lumpur. Přímo na Bali poté několikrát denně operují asijské nízkonákladové společnosti. Do Singapuru létá z Prahy pravidelně společnost Finnair, cenově výhodné nabídky letenek do Denpasaru seženete i z Berlína. Pokud dáváte přednost luxusnějším aerolinkám, využijte služeb Emirates s přestupem v Dubaji.

 

Co na Bali

Celý ostrov nabízí nepřeberné množství možností a aktivit. Přestože ostrov není nikterak rozlehlý, určitě se vyplatí půjčit si auto a mít tak možnost plánovat si výlety po vlastní ose. Srovnání místní nabídky najdete na Skyscanner automobily.

Na západním pobřeží v oblasti Seminyak, které je jádrem turistického ruchu, najdete krásné pláže a moderní hotely. Určitě si zaplaťte hodinu surfování s místním instruktorem nebo navštivte kurz vaření, kde s vámi kuchař nejprve všechny suroviny vybere na trhu, a poté si pokrm sami uvaříte. Určitě si vynechte prostor na návštěvu historického a kulturního centra v Ubudu, který leží uprostřed ostrova. Povinnou zastávkou v Ubudu je Opičí prales, ve kterém se nacházejí ikonické chrámy uprostřed nedotčené přírody. Milovníky spa a wellness příjemně potěší široká nabídka masáží a přírodních terapií, které v přepočtu po přepočtu do českých korun dostupné a výhodné.

 

Ubytování na Bali

Bali nabízí široké množství ubytování a pokud ostrov navštěvujete poprvé, může být výběr toho správného ubytování náročný. Na západním pobřeží jsou jednak luxusní hotely s plnou penzí, ale i široká nabídka soukromých vil s bazénem, jejichž pronájem je pro větší skupinu nejvýhodnější. Po ostrově pak najdete stovky menších hotelů, které mimo nocleh nabízejí i stravu, wellness nebo třeba lekce jógy.  Při hledání ubytování přihlédněte k recenzím ostatních cestovatelů, protože málokterý hotel nabízí téměř identické pokoje. Na Bali se velmi často stává, že stejný hotel nabízí různé pokoje v různé cenové relaci. Vyberte si ten nejlepší hotel přesně podle vašich kriterií na našem nezávislém vyhledávači Skyscanner hotely a užijte si bezstarostnou dovolenou s dokonalým servisem.


Je váš cíl flexibilní? Hledejte letiště poblíž a ušetřete ještě víc.

Letiště poblíž Denpasar Bali

Často kladené otázky

V destinaci Denpasar je jedno letiště: Denpasar Bali.
Letecké společnosti Delta, Oman Air, KLM, Singapore Airlines, Batik Air, SilkAir, Air New Zealand a Bangkok Airways létají přímo do destinace Denpasar Bali.
Nejlevnější měsíc pro let do destinace Denpasar Bali je březen.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.