Ho Či Minovo město

18. 12. 2019 - 19. 12. 2019

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ho Či Minovo město patří na základě hodnocení uživatelů Aristo Saigon Hotel, Hotel Des Arts Saigon Mgallery Collection a Le Méridien Saigon. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ho Či Minovo město přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ho Či Minovo město

od 818 Kč
od 1 697 Kč
od 2 728 Kč

Co říkají cestující o městě Ho Či Minovo město?

9,8
Nadšenci pro jídlo
7,7
Baťůžkáři
7,2
Nadšenci pro noční život
7,0
Nadšenci pro historii
6,5
Na služební cestě
Hodnocení členů (312)
Murphy LEE
Murphy LEE
28.10.2019

Vietnam je velmi pohodlný, protože nemusíte používat vstupní zprávu. Byl jsem tam poprvé a upřímně, Ho Či Minovo město nemá mnoho turistických atrakcí k vidění, ale ceny jsou opravdu levné a vždy jsem byl na dračku. Hotely jsou levné a skvělou náhradou za Thajsko. Jídlo je také chutné

ウサギ屋リピーター 米○
ウサギ屋リピーター 米○
11.10.2019

Název byl také zmíněn v recenzích jiných lidí, ale čistý japonský penzion `Rabbit Shop '' v Ho Či Minově může být s důvěrou použit i pro ženy, které cestují samy! K dispozici je pouze ženská kolej a vzhledem k tomu, že denní zaměstnanci, kromě majitelky, jsou ženy, je snadné konzultovat záležitosti, které je obtížné konzultovat pouze se ženami. Ho Či Minovo město samo o sobě je turistickou atrakcí

Travel  Street
Travel Street
27.09.2019

Bezpečnost: Policie se cítila dobře. Bylo mnoho ulic, které bylo možné kolem rána omotat. Doprava: Miluji drapáky a nohy. Popadněte dobře. Při přechodu na ulici dávejte pozor na motocykly! Laskavost: Laskavost. Air: Existuje mnoho motocyklů, takže kouř na ulici je nevyhnutelný, ale každý den jsem viděl jasně modrou oblohu. (V době, kdy jemný prach vychází ve zprávách hodně, je to vybraný cíl.

Jaz Registrado
Jaz Registrado
15.06.2019

lidé byli velmi milí! jídlo? opravdu skvělá esp, pokud jste vegetariáni! velmi levná káva a další heheheh! chci se brzy vrátit

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 939 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ho Či Minovo město je leden, kdy průměrná cena činí 2 182 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc prosinec minulý rok byla 1 879 Kč za noc. To je o 11 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 662 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Ho Či Minovo město je očekávaná průměrná teplota pro měsíc prosinec 26,6 °C/79,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle duben s průměrnou teplotou 35,2C/95,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 21,6 °C/70,9 °F.
Nejbližší letiště u města Ho Či Minovo město je Ho Či Minovo město (SGN) (3,14 km).

Naplánujte si cestu do země Vietnam