Hanoj

23. 1. 2019 - 24. 1. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Hanoj patří na základě hodnocení uživatelů Hanoi 3B Premier Hotel, Hanoi Pearl Hotel a Golden Cyclo Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Hanoj přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Hanoj

od 702 Kč
od 1 477 Kč
od 6 361 Kč

Co říkají cestující o městě Hanoj?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,8
Baťůžkáři
8,4
Nadšenci pro jídlo
6,7
Nadšenci pro historii
6,3
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (210)
Tử vi 2019
Tử vi 2019Hanoi
22.08.2018

Trang nghiên cứu, tư vấn miễn phí xem phong thủy, xem tử vi, xem tướng, xem bói số mệnh con người theo thuật ngũ hành âm dương, tứ trụ...

Ashlyn Anderson
Ashlyn AndersonLogan
22.05.2018

When I went to Hanoi, I had no idea what to expect. I had a fabulous time, I am vegan and I had no trouble finding cheap and delicious food no matter what corner I turned. The museums are all affordable and extremely fascinating, and the street shops are super fun to check out! This place has a vibe of its own and I’m definitely going to go again one day!

Anna Penner-Ray
Anna Penner-RayHelena
03.05.2018

People aren't kidding when they say Vietnam is friendly. I know Thailand is officially the land of smiles, but everyone I encountered there was friendly. The pho and Bánh mì are to die for, the fruit is delicious, and the coffee-I took bags and bags home. The tour of Halong Bay was amazing, and I loved the Note coffee shop.

ClaudioSe
ClaudioSeMilan
30.03.2018

Hanoi is the capital of Vietnam, and compared to Saigon, has more a local feeling. Most of the city is gleamy and choked with traffic, but there are some nice areas

Naplánujte si cestu do země Vietnam