Hanoj

25. 3. 2019 - 26. 3. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Hanoj patří na základě hodnocení uživatelů Hanoi Peridot Hotel (formerly Hanoi Delano Hotel), Hanoi L'Heritage Centre Hotel a Hanoi Tirant Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Hanoj přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Hanoj

od 723 Kč
od 1 581 Kč
od 6 382 Kč

Co říkají cestující o městě Hanoj?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,1
Baťůžkáři
8,3
Nadšenci pro jídlo
6,9
Nadšenci pro historii
6,3
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (217)
Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
20.02.2019

Although I enjoyed Saigon/HCMC and I think it's worth a visit, if you're short on time in Vietnam I recommend visiting Hanoi. It gives you a taste of many of the best facets of Vietnam culture (including the food!) Explore for a few days at a minimum.

thuê máy photocopy Phú Sơn
thuê máy photocopy Phú SơnHanoj
12.02.2019

Một địa điểm tuyệt vời với ấn tượng về dịch vụ cho thuê máy photocopy Phú Sơn

Tử vi 2019
Tử vi 2019Hanoj
22.08.2018

Trang nghiên cứu, tư vấn miễn phí xem phong thủy, xem tử vi, xem tướng, xem bói số mệnh con người theo thuật ngũ hành âm dương, tứ trụ...

Ashlyn Anderson
Ashlyn AndersonLogan
22.05.2018

When I went to Hanoi, I had no idea what to expect. I had a fabulous time, I am vegan and I had no trouble finding cheap and delicious food no matter what corner I turned. The museums are all affordable and extremely fascinating, and the street shops are super fun to check out! This place has a vibe of its own and I’m definitely going to go again one day!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 723 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Hanoj je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 084 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc březen minulý rok byla 843 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 856 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.

Naplánujte si cestu do země Vietnam