Mapa

Levné lety z Alexandroupolis Dimokritos do Soluň

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Soluň...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Alexandroupolis Dimokritos - Soluň

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 947 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 254 kilometrů

2 hod. 35 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Olympic Air

Soluň

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Soluň je jedno letiště: Soluň.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Alexandroupolis Dimokritos - Soluň je 2 947 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 35 min. je průměrná doba letu Alexandroupolis Dimokritos - Soluň.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Alexandroupolis Dimokritos do Soluň.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Alexandrupoli do Soluň. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Alexandrupoli do Soluň. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Alexandrupoli do Soluň mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Alexandrupoli do Soluň přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Soluň hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Soluň. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.